CzechOpen ZATRE turnaj   – Pardubice 2007

5. ročník ZATRE turnaje, který si získal pevné místo v programu Pardubice CzechOpen, se hrál v neděli 22.7.2007 v hokejové šatně „HOSTÉ“ (viz foto) ČEZ Arény, která v té době procházela rekonstrukcí.

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Při stejném počtu bodů rozhodovalo o konečném pořadí celkové skóre (rozdíl bodů vlastních a získaných soupeřem). Na závěr byly sehrány minizápasy (viz tabulka), které měly určit konečné pořadí na jednotlivých místech.

Vladimír Suchý potvrdil 1. místo a vyhrál celý turnaj, druhý skončil Miroslav Voráček. 3. místo potvrdil Petr Petras.

Dosažené výsledky si můžete prohlédnout v tabulce, která je odrazem toho, jakou důležitost věnovali pořadatelé letošnímu ročníku turnaje.

PCO

O nezájmu pořadatelů tak napovídá i foto vítězů na provizorních stupních, kde cenu za 2. místo M. Voráčka (vyhlášení kolidovalo s šachovým turnajem) přebírala Jarka Voráčková.